ŠILUTĖS ROTARY KLUBAS PAMINĖJO 26 METŲ SUKAKTĮ

seimnarys_81_aktua_-300x235 Spalio 16 d. Seimo narys Artūras Skardžius Šilutės  rotariečių kvietimu dalyvavo  šventiname šio klubo renginyje  Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje, viename iš gražiausių  pastatų Šilutėje. Tądien savo  įkūrimo datą paminėjo  ir „Inner Wheel“ klubas.
Pagal rotariečių tradiciją atvykstančiuosius į iškilmes pasitiko ir  ranką spaudė  dabartinis Šilutės Rotary klubo prezidentas Algis Bekeris, kiti klubo nariai.

Iškilmingoje aplinkoje skambėjo muzika, padėkos žodžiai ir sveikinimai. 26-erių metų sukaktį minintis Šilutės Rotary klubas garsėja gražiais darbais ir iniciatyvomis, labdaringais darbais visuomenei. Renginį vedė Šilutės Rotary klubo narys Gintaras Verbus. Jis priminė, kad šių metų pasaulio rotariečių šūkis yra būtent: „Būk dovana pasauliui!“

Šilutės Rotary klubo prezidentas Algis Bekeris paskelbė labiausiai kraštui nusipelniusius kandidatus.Jais tapo: Šilutės kultūros pramogų centras (Jūratė Pancerova) už tęstinį ilgametį profesionalių koncertų ciklą Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje „Muzikinė verdenė“; Juknaičių seniūnijoje, Vyžių kaime gyvuojantis reabilitacijos centras „Gabrielius“, kurio steigėja yra VšĮ „Liuteronų diakonija“ (direktorius Mindaugas Kairys, Valdas Miliauskas) už priklausomybėmis sergančiųjų bei socialinių problemų turinčių žmonių gyvenimo kokybės gerinimą reabilitacijos namuose „Gabrielius“; Rusnės seniūnijos bendruomenė „Rusnės sala“ už pilietišką labdaringą veiklą grąžinant Rusnės salą. Visiems nominantams įteikti specialūs tai patvirtinantys klubo pažymėjimai.

Nugalėtoja tapo ir 2015-ųjų metų geradare paskelbta Rusnės seniūnijos bendruomenė „Rusnės sala“ (pirmininkas Raimundas Plikšnys, seniūnė dalia Drobnienė). Šiai bendruomenei ir buvo įteikta Hugo Šojaus statulėlė, apie titulą liudijantis pažymėjimas.

Seimo narys Artūras Skardžius pasidžiaugė darbščia, draugiška  bendruomene ir  priminė, kad visai neseniai į Rusnę buvo nukreiptos visų akys, nes Rusnė nutiesė simbolinį tiltą į Indiją, Pietų Afriką, Izraelį pastatydama paminklą M. Gandžiui ir H.Kalenbachui.

Po apdovanojimų visiems susirinkusiems koncertavo Meno mokyklos akordeono klasės mokinys Benas Taroza (mokytoja Loreta Kabanova) ir tos pačios mokyklos jaunių choras (vadovė Daiva Pielikienė, chormeisterė Gražina Liaudanskienė, koncertmeisterė Giedrė Augaitytė).