Šilutėje lankėsi Seimo narys Artūras Skardžius

interviu vietinei TV jpg  Balandžio 1-osios rytą Šilutėje Seimo narys A. Skardžius pradėjo susitikimais su iš anksto užsirašiusiais gyventojais. Vėliau bendravo su Savivaldybės mero pavaduotoju Algirdu Balčyčiu, administracijos direktorium Sigitu Šepučiu, aptarė kelis gyventojų prašymus.

Prieš pietus A. Skardžius davė išskirtinį interviu vietinei televizijai, atsakė į laidų kūrėjo Marijaus Budraičio klausimus.

Nuo kovo pradžios Šilutės rajono policijos komisariato viršininku paskirtas Artūras Mikalauskas. Šiame susitikime Seimo narys domėjosi teisėtvarkos reikalais, aptarė situaciją, kad 69 etatus turinčioje įstaigoje trūksta 11 pareigūnų, tačiau netrukus laukiama Policijos mokyklą baigusio jaunimo.  Aptarus policijos komisariato veiklos planus ir  problemas, Seimo narys A. Skardžius su vicemeru A. Balčyčiu užsuko į Šilutės halę, kurioje prekiaujama mėsa, buities prekėmis, drabužiais, kt. Seimo narys bendravo su prekybininkais ir domėjosi produkcija, kainomis.

Per pietus A. Skardžius su vicemeru A. Balčyčiu susitiko su Šilutės žemės ūkio mokyklos vadovu Algimantu Abromaičiu. Seimo narį domino, kaip veikia šios mokyklos naujasis žuvininkystės praktinio mokymo centras, pastatytas ir įrengtas Žemaičių Naumiestyje. Direktorius pasidžiaugė, kad susidomėjimas yra labai didelis: jaunimas vyksta su ekskursijomis ir planuoja mokytis žuvininkystės amato, kreipiasi ir ūkininkai, susidomėję žuvivaisos verslu. Sutarta, kad artimiausiu metu Seimo narys lankysis Žemaičių Naumiestyje ir užsuks pabendrauti su darbuotojais bei moksleiviais.

Pagal Lietuvos ir Šveicarijos bendrą projektą Šilutės ligoninė jau gauna pirmąją įrangą, prietaisus ir kitas priemones, labai naudingas gimdymo skyriuje bei naujagimių priežiūrai. A. Skardžius susitiko su ligoninės vyr. gydytoju Darium Steponkum ir aptarė šiuos bei kitus reikalus. Vyr. gydytojas norėtų susitikti su sveikatos apsaugos ministru ir pasitarti, kad ligoninė, teikdama naujų paslaugų, gautų ir tam būtiną apmokėjimą. Šilutės gydytojai jau atlieka klubo sąnario operacijas nemokamai ir be eilės. Be to, labai svarbu didinti slaugytojų atlyginimus, reikėtų aptarti ir investicijų projektus, nes ligoninės Vidaus ligų ir Neurologijos skyrių patalpoms remontuoti gauta dalis lėšų, reikės jų ir daugiau. Reikėtų pakeisti ir seną susidėvėjusi  ligoninės kompiuterinį tomografą, kuris kainuoja apie 450 tūkst. Eur. Seimo narys pritarė, kad problemų nemažai, kurias verta aptarti su ministru ir pažadėjo pats dalyvauti tame susitikime. Artūras Skardžius lankėsi ligoninės Akušerijos skyriuje, kur naujoji funkcinė lova jau užimta: joje įkurdinta naujagimės sulaukusi motina. Šią kelis tūkstančius eurų kainuojančią lovą, taip pat dalis įrangos, priemonių jau gauta pagal Lietuvos ir Šveicarijos bendrą projektą. Šilutės ligoninei teks įrangos ir priemonių už 180 tūkst. Eur. Akušerijos skyriaus vedėjas Arvydas Savulionis Seimo nariui aprodė skyrių, pristatė šių metų darbo rezultatus. Per tris šių metų mėnesius čia gimė 55 vaikai. Tuo besidžiaugiant, koridoriuje pasirodė medikė, iš gimdyklos vežanti dar vieną jau balandžio 1 d. naujagimę. Vyr. gydytojas D. Steponkus padėkojo Seimo nariui už nuolatinį dėmesį ligoninei, už pagalbą ir rūpinimąsi.

Nuotraukos iš susitikimų:   Silutes ligonineje  su Silutes ligonines vyr. gygytoju ligoninej Su Šilutės PK viršininku