Seimo narys Artūras Skardžius pagerbė Šilutės meno mokyklos bendruomenę

DSCF3161 Penktadienio pavakarę Šilutės miesto ir rajono žmonės gausiai susirinko į miesto kultūros ir pramogų centrą, kuriame surengtas įspūdingas koncertas Šilutės meno mokyklos 50 metų veiklos sukakčiai paminėti. Pustrečios valandos šokių, muzikos, dainų ir sveikinimų šventėje dalyvavo ir Seimo narys Artūras Skardžius.

Koncertavo dabartiniai Šilutės meno mokyklos auklėtiniai bei šią mokyklą baigusieji ir jau  studijuojantys muziką, tapę profesionaliais muzikantais, dainininkais, subūrę muzikantų grupes ir jau išgarsėję, taip pat buvę šios mokyklos auklėtiniai, kurie po studijų dirba šioje mokykloje. Kartų kartos per 50 metų muzikos, meno keliu išėjo į savarankišką gyvenimą ir penktadienį sugrįžo kartu pakoncertuoti ir pasidžiaugti. Seimo narys Artūras Skardžius mokyklos bendruomenei perdavė Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus sveikinimą ir dovaną – M. K. Čiurlionio paveikslo reprodukciją, taip pat savo asmeninį sveikinimą ir direktorei Daivai Pielikienei įteikė puokštę rožių. A. Skardžius spaudė rankas į sceną pakviestiems Šilutės meno mokyklos istoriją kūrusiems mokytojams veteranams, taip pat dabartiniams kūrybingiems pedagogams.

Šventė prasidėjo prie Šilutės meno mokyklos pastato, kurį papuošė Rotary klubo padovanota nauja iškaba. Po to miesto centrine Lietuvininkų gatve šventinė eisena patraukė į Šilutės kultūros ir pramogų centrą. Eisenos priekyje – garsus šios mokyklos fanfarinis orkestras „Pamarys“ ir jo vadovas Gražvydas Raila, žavingų šokėjų būrelis, kurias ruošia Judrė Railienė. Šis orkestras ir šokėjos yra pasirodę Lietuvos dainų šventėse, lankęsi daugelyje užsienio šalių. Tačiau ir koncerto metu bus paskelbta, kad scenoje – ne šiaip sau muzikantai, dainininkai, kolektyvai: beveik visi yra laimėję įvairius konkursus Lietuvoje ir kitur.

Sveikindamas Šilutės krašto bendruomenę daugeliui šeimų, giminių svarbios sukakties proga Seimo narys A. Skardžius pasidžiaugė, kad muzikos, šokio, dailės kelias yra labai reikšmingas žmogaus gyvenime, o kai šiuo keliu tėvai bei artimieji nukreipia vaiką nuo mažumės, jis auga kitoks – dvasingesnis, nuoširdesnis, jautresnis, darbštesnis, atkaklesnis. Mokyklos bendruomenei palinkėta sėkmės ir ateityje.

Šventinio renginio akimirkos: DSCF3138 DSCF3147 DSCF3134 DSCF3150 DSCF3151 DSCF3126