Seimo narys A. Skardžius lankėsi Šilutėje

DSCF1392 Jau ankstų gruodžio 18 d.  rytą prie Šilutės kalėdinės eglutės A. Skardžius susitiko su vietinės televizijos laidų kūrėju Marijum Budraičiu ir davė išskirtinį interviu apie besibaigiančių metų darbus, Lietuvos aktualijas. Po pokalbio su žurnalistu, parlamentaras išskubėjo į savo biurą Šilutėje kur laukė interesantai. Prieššventiniai rūpesčiai ir darbai nesutrukdė vietos gyventojams atvykti į susitikimą su Seimo nariu. Šilutiškis Raimondas Jaruškevičius ir klausė, ir patarė. Kiti interesantai kreipėsi dėl savo asmeninių reikalų. Šilutės kultūros ir pramogų centro kamerinio choro „Vix Libri“ atstovės padėkojo Seimo nariui už pagalbą, susijusią su choro išvyka į Čekiją, pakvietė į šventinį koncertą.

Po gyventojų priėmimo Seimo narys Artūras Skardžius susitiko su Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos kolektyvu ir padėkojo direktorei Daliai Užpelkienei už ilgametį darbą. Artūras Skardžius, dalyvavęs daugelyje bibliotekos švenčių, iškilmių, įvairių renginių, šiltai padėkojo D. Užpelkienei už ilgametį darbą bibliotekoje, suburtą aktyvų ir draugišką kolektyvą, didelius nuopelnus puoselėjant kultūrą, Šilutei, rajonui, Lietuvai užtarnautą garbę ir pripažinimą. Seimo narys įteikė raudonų rožių puokštę. Tuo pačiu metu bibliotekoje vyko akcija „Knygų Kalėdos“. Šiemet bibliotekininkai mielai priėmė ir dovanojamas knygas, ir aukas knygoms pirkti. A. Skardžius paaukojo pinigų naujoms knygoms įsigyti, o kartu į biblioteką atvykęs Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis atvežė knygų, svečiai pasirašė bibliotekos svečių ir bičiulių storojoje knygoje.

Po pietų A. Skardžius aplankė trijų vietos laikraščių redakcijas ir pasveikino kolektyvus su artėjančiomis šventėmis. Taip pat susitiko su Šilutės senelių globos namų kolektyvu, pasikalbėjo apie jų vis sunkesnį darbą: per 40 globojamų senelių – ant patalo, dirbti vis sunkiau, o atlyginimai kaip reta menki. Socialinių darbuotojų pavojingas darbas ir maži atlyginimai, kurie tiesiog žemina aukštąjį išsilavinimą turinčias moteris, pastaruoju metu vis dažniau sulaukia dėmesio visoje Lietuvoje.

Baigdamas turiningą dieną ir intensyvų vizitą Artūras Skardžius vakare susitiko su Šilutės socialdemokratais.

Akimirkos iš susitikimų:

DSCF1444 DSCF1469 DSCF1412 DSCF1419 DSCF1422 DSCF1436 DSCF1476 DSCF1462 DSCF1390 DSCF1431