Seime vaikai kūrė taikos žemėlapį

GetObject Kovo 16 d., trečiadienį, Seimo tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupės narys  Artūras Skardžius dalyvavo  socialinio projekto „Vaikai už taiką visame pasaulyje“ renginyje, kuris vyko Seimo II rūmų parodų galerijoje. Renginį organizavo Seimo Užsienio reikalų komitetas ir Ukrainos ambasada Lietuvos Respublikoje. Gausiai susirinkusius svečius pasveikino Seimo Pirmininko pirmasis pavaduotojas Vydas Gedvilas, Ukrainos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Volodymyras Jacenkivskis, Vengrijos ambasadorius Lietuvoje Zoltanas Jančis (Zoltan Jancsi).

Rytų Ukrainos ir Lietuvos mokiniai ant popierinių balandžių rašė taikos palinkėjimus pasauliui ir juos pritvirtino ant Lietuvos žemėlapio.

Pirmą kartą toks renginys surengtas 2015 m. gruodžio 19 d. Ivano Frankivske (Ukraina) Vengrijos ambasados Ukrainoje, Vengrijos garbės konsulato Ivano Frankivske ir Ukrainos labdaros organizacijos „Karpatų renesanso fondas“ iniciatyva. Jo metu Ukrainos vaikai rašė taikos linkėjimus Europos šalims ir iš jų suformavo didžiausią Ukrainos žemėlapį su taikos linkėjimais. Socialinį projektą, kurio tikslas – stiprinti taiką Ukrainoje ir pasaulyje kuriant taikos žemėlapius,  planuojama įgyvendinti 35 Europos valstybėse.

Akimirkos iš renginio: IMGP7853 2016-03-16 Seime 2016-03-16 bendra nuotrIMGP7859  2016-03-16 su Ukr ambasadorium