Naujų mokslo metų pradžia Šilutėje

2014 09 01 Rugsejo 1-oji 2014 Rugsėjo 1 d. Seimo narys Artūras Skardžius dalyvavo naujų Mokslo metų šventiniuose renginiuose  Šilutėje. Kaip ir kiekvienais metais parlamentaras  pasveikino Šilutės Vydūno gimnazijos bendruomenę, linkėdamas šiltų tarpusavio santykių, tikrojo solidarumo, optimizmo bei neišsenkančios stiprybės kurstant žinių ir pažinimo aukurą. Gimnazijos svečiai turėjo progą ne tik pabendrauti su mokytojais, mokiniais, jų tėveliais, bet ir kartu nuotaikingai „virė mokslo sriubą“. Pasibaigus šventiniam renginiui Vydūno gimnazijoje, Seimo narys skubėjo pasveikinti Šilutės žemės ūkio mokyklos šeimą, visus jos narius. Mokiniams linkėjo sėkmingai įveikti mokymo programas, kurios ateityje leistų tinkamai save realizuoti, o mokytojams padėkojo už kantrybę ir pasiaukojimą dalijant savo patirtį ir žinias.

Popietę Artūras Skardžius praleido su Šilutės garbaus amžiaus mokytojais. Gėlių žiedai ir gražiausi padėkos žodžiai buvo skirti pedagogams, kurie visą savo gyvenimą atidavė auklėtiniams, vedė juos per gyvenimo išbandymus, mokė ne tik skaityti ir rašyti, bet svarbiausia – mąstyti. Seimo narys kvietė ir toliau aktyviai įsitraukti į švietimo plėtotės darbus Šilutėje.

Šventinę dieną Artūras Skardžius svečiavosi ir Šilutės vaikų meno mokyklos dailės ir choreografijos skyriuje. Pokalbio metu aprėptas platus temų spektras, draugiškai nusiteikusi mokyklos bendruomenė parlamentarui turėjo įvairių klausimų. Susitikimo metu A. Skardžius linkėjo atkaklumo, kūrybiškumo bei tvirto ryžto siekti savo užsibrėžtų tikslų, neprarasti noro mokytis visą gyvenimą. „Sėkmingų ir rezultatyvių mokslo metų“, – sakė Artūras Skardžius.

Mokslo ir ziniu diena 2014 Mokslo sriuba 2014