LSDP kandidatų į Europos Parlamentą susitikimas su Viršuliškių bendruomene

Gegužės 6d. Seimo narys ir kandidatas į Europos parlamento narius Artūras Skardžius kartu su kitais partijos kolegomis Vilniaus miesto Viršuliškių mokykloje susitiko su gausiai susirinkusia Viršuliškių bendruomene. Anot A. Skardžiaus, būdama atsakinga politine jėga socialdemokratai suvokia savo įsipareigojimų svarbą, todėl rinkiminės programos pristatymas ir piliečių lūkesčių išklausymas, jų problemų aptarimas ypač svarbus. Jaukioje mokyklos salėje susirinkusieji kalbėjo apie artėjančius Prezidento ir Europos parlamento rinkimus, Europos Sąjungos ateitį, verslo, nedarbo, emigracijos, šalies biudžeto problemas. A. Skardžius pabrėžė, kad jų partija ne tik deklaruoja, bet kasdieniu darbu stengiasi užtikrinti galimybes žmonėms gyventi visaverčius gyvenimus. Valstybė investuoja į naujų darbo vietų kūrimą, panaudodama šalies biudžeto, Europos Sąjungos, Lietuvos piliečių ir juridinių asmenų, investicines bankų ir kitas lėšas.
Susirinkusieji išklausė mokyklos bendruomenės iškeltus skaudulius, buvo aptartos švietimo sistemos problemos ir lūkesčiai. Kalbėta apie mokyklų finansavimą ir kokybišką išsilavinimą.
Anot Artūro Skardžiaus, būtina siekti, kad mūsų šalyje žmonės pasitikėtų vieni kitais, galėtų didžiuotis savo bendruomene, savo šalimi. O norint suprasti vieniems kitus, būtina kalbėtis.