LSDP DIENA ŠILUTĖJE

2015 06 15 silute Birželio 12-13 dienomis Šilutės ir Pagėgių krašte lankėsi Seimo narys Artūras Skardžius. Penktadienis buvo LSDP diena Šilutėje, šeštadienį A. Skardžius paskyrė susitikimams ir pabendravimui su Pamario krašto gyventojais.

Šia proga į Šilutę atvyko Seimo pirmininko pavaduotojas Algirdas Sysas, susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir žemės ūkio ministro pavaduotojas Albinas Ežerskis.

Visi svečiai lankėsi rajono įstaigose, bendravo su gyventojais, o LSDP dienos pavakarę kartu su socialdemokratais apžiūrėjo neseniai duris atvėrusį Šilutės H. Šojaus dvarą, kuriame kuriasi muziejus.  Po to gausus būrys socialdemokratų su svečiais iš Vilniaus gatvės ėjo centrine Šilutės Lietuvininkų gatve: kalbino sutiktus miestelėnus, ragino aktyviai dalyvauti pakartotiniuose rajono mero ir Tarybos rinkimuose.

Birželio 13 d., šeštadienį, nuo 9 val. Seimo narys Artūras Skardžius su vietos socialdemokratais susirinko į Šilutės turgavietę. A. Skardžius bendravo su miestelėnais – pedagogais, verslininkais, ūkininkais, kitų sričių darbuotojais, kalbino senjorus, jaunimą ir domėjosi jų problemomis bei lūkesčiais. Seimo narys išgirdo įvairių nuomonių, pageidavimų ir pasiūlymų.

Vidurdienį į Šilutę atvyko krašto apsaugos ministras Juozas Olekas. A. Skardžius su svečiu ir Savivaldybės vadovais socialdemokratais – mero pavaduotoju Algirdu Balčyčiu, administracijos direktoriumi Sigitu Šepučiu, socialdemokratais rajono Tarybos nariais Alfonsu Vanagu bei kitais vyko į Šilutės stadioną. Čia šeštadienį buvo surengtos Šilutės rajono seniūnijų sporto žaidynės, skirtos Olimpinei dienai paminėti. J. Olekas ir A. Skardžius pasveikino varžyboms išsirikiavusias futbolininkų komandas, pabendravo su sportininkais, treneriais, sporto organizatoriais rajone.

Popietę Seimo narys A. Skardžius vyko į Pagėgių savivaldybės Stoniškių pagrindinę mokyklą, kuri šventė 70 metų jubiliejų. Į naujus Stoniškių kultūros namus susirinko pilnutėlė salė buvusių ir dabartinių mokyklos auklėtinių, pedagogų, dalyvavo net 4 buvę mokyklos direktoriai. Dabartinė mokyklos direktorė Jūratė Mažutienė susirinkusiems priminė, kad Stoniškių mokyklą baigė 45 laidos abiturientų ir 10 laidų dešimtokų. Moksleiviai dainavo, grojo, vaidino, deklamavo eiles bei sveikino visus jubiliejaus proga ir pasakė daug šiltų žodžių mokytojams. Visi iškilmių dalyviai atsistoję dainavo: „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos…“ Tylos minute pagerbti tie, kurie šio jubiliejaus nesulaukė.

Seimo narys Artūras Skardžius perskaitė Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus sveikinimą Stoniškių mokyklos bendruomenei, kuris, gražiai įrėmintas, papuoš mokyklą. Kartu su šiuo sveikinimu A. Skardžius įteikė direktorei J. Mažutienei puokštę rožių.

Į sceną kilo buvę mokyklos auklėtiniai, suvažiavę iš įvairių Lietuvos kampelių bei sugrįžę iš užsienio. Iškilmės užtruko ilgai. Po jų visi ėjo į mokyklą pabendrauti su buvusiais mokytojais, auklėtojais, susirasti savo buvusios klasės, savo suolo. Sugrįžimas į savo buvusią mokyklą visada jaudinantis, šiltas ir net graudinantis.

Seimo narys Artūras Skardžius padėkojo savo talkininkams už gerai organizuotus susitikimus bei galimybę dalykiškai ir nuoširdžiai pabendrauti su Šilutės rajono bendruomene.

Nuotraukose akimirkos iš susitikimų:

2015-06-12 susitikimai siluteje LSDP dien Siluteje 2015-06-12 LSDP diena Siluteje 2015 06 12 2015-06-12 silute Sil 2015-06-12.11 Silute 2015 06 12 Siluteje LSDP diena jpg Siluteje LSDP diena su J. Oleku Stoniskiu m-la 70-metis Stoniškiu m-los 70-metis 2015-06-12jpg