Lietuvos – Baltarusijos ekonomikos forumas Mogiliove

Mogiliovas 201-11-042014 m. lapkričio 4 d. Seimo tarpparlamentinių ryšių su Baltarusija grupės pirmininkas Artūras Skardžius dalyvavo dešimtajame  Lietuvos – Baltarusijos ekonomikos forume, skirtame aktualiausiems abiejų šalių ekonominio bendradarbiavimo klausimams aptarti. Renginyje dalyvavo Lietuvos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ir Baltarusijos Respublikos Ministras Pirmininkas Michailas Miasnikovičius, abiejų šalių valstybės institucijų, sričių vadovai bei verslo įmonių atstovai. Artūras Skardžius  pasidžiaugė, kad Lietuvos ir Baltarusijos ekonominis bendradarbiavimas bei dvišaliai verslo santykiai yra geri, apie ką iliustruoja ir šis renginys bei gausus jo dalyvių skaičius. Šių metų forume ypatingas dėmesys buvo skiriamas inovacijoms, bendradarbiavimui transporto ir tranzito srityse bei abipusėms investicijoms.

Tradicinis ekonomikos forumas yra puiki galimybė užmegzti naujus verslo kontaktus su Baltarusijos verslininkais, aptarti plėtros galimybes su vietos valdžios, laisvų ekonominių zonų atstovais. Lietuvos verslininkams buvo sudaryta galimybė tiesiogiai pristatyti savo produkciją ir paslaugas, o taip pat ir susipažinti su Baltarusijos pusės pasiūlymais.

Renginį organizavo Lietuvos pramonininkų konfederacija bendradarbiaudama su Baltarusijos ambasada ir Mogiliovo srities administracija.

Lietuvos -Baltarusijos forumas 2014-11-04 Mogiliovas , ekonomikos forumas Liet -Baltarus forumas Lietuvos -Baltarusijos forumas Mogiliovas 201-11-04