KALĖDINĖ SOCIALDEMOKRATŲ DOVANA STUDENTAMS -VARDINĖS STIPENDIJOS

Gerumo akcija Seime 2015Artėjančios bene gražiausios metų šventės kupinos ne tik stebuklų laukimo, bet ir siekių skleisti gėrį, dalintis. Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos ir Europos Parlamento nariai tęsia jau ne pirmus metus puoselėjamą tradiciją – rengia kalėdinę Gerumo akciją „Šilumos ir ramybės visiems!“. Siekdami paremti ir paskatinti ypač gerai besimokančius Lietuvos aukštųjų mokyklų studentus, socialdemokratai įteikė 150-ies eurų vienkartines stipendijas penkiasdešimčiai studentų iš skirtingų Lietuvos regionų. Kasmet organizuojamos akcijos tikslas – finansiškai paremti talentingus universitetų studentus ir paskatinti juos siekti dar aukštesnių rezultatų, ugdyti jų pilietiškumą, kūrybiškumą.

Vardinę vienkartinę stipendiją Seimo narys Artūras Skardžius įteikė Vilniaus universiteto atstovei Mildai Banaitytei iš Šilutės. Mergina šiuo metu mokosi pirmame kurse, studijuoja mikrobiologiją.  „Linkiu Jums ir toliau taip sėkmingai mokytis, turėti tikslą, kurio ryžtingai sieti, nuolat plėsti akiratį, tobulėti ir savo žiniomis prisidėti prie Lietuvos grąžinimo.  Stiprinant mūsų valstybę, svarbus kiekvieno indėlis, nes taip gimsta visuma. Linkiu, pasitelkus optimizmą, sumanumą ir ryžtą nugalėti bet kokias gyvenimo audras, priimti teisingus ir prasmingus sprendimus“, – šventinėje teikimo ceremonijoje kalbėjo Seimo narys Artūras Skardžius

Po vardinių stipendijų teikimo studentai drauge su Seimo, Europos Parlamento ir Tarybos nariais šventines akimirkas įamžino bendroje nuotraukoje. Studentams taip pat buvo surengta ekskursija po Parlamento rūmus. Vėliau apie jaunimo džiaugsmus ir rūpesčius studentai diskutavo su Lietuvos socialdemokratinio jaunimo atstovais.

Kasmetinė Gerumo akcija – tai dar viena galimybė padėti gabiems, talentingiems moksleiviams, paskatinti, motyvuoti juos ir pasidžiaugti, jog Lietuvoje tiek daug kūrybingų, išmintingų ir darbščių jaunų žmonių.