Artūras Skardžius viešėjo Pagėgiuose

svente Pagegiuose 2014-08-09 Pagegiu miesto svente svente PagegiuoseRugpjūčio 9 d. Seimo narys Artūras Skardžius dalyvavo Pagėgių miestelio šventėje. Šventė prasidėjo iškilmingu sporto aikštyno atidarymu, kuris pastatytas  prie Pagėgių meno ir sporto mokyklos. Gražiai įrengtas aikštynas yra bendras Pagėgių – Šilalės –Sovetsko – Ilavos projektas. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo svečiai iš Kaliningrado srities, Pagėgių miesto meras, savivaldybės atstovai, miestelio bendruomenė.

Parlamentaras džiaugėsi, kad  naujai įrengtame aikštyne galės sportuoti ne tik moksleiviai, bet ir visi norintys sveikai ir turiningai leisti laisvalaikį. Pagėgių meno ir sporto mokyklos moksleiviams Artūras Skardžius padovanojo sportinių kamuolių.

Pasibaigus oficialiam aikštyno atidarymui, šventinis šurmulys persikėlė į Pagėgių centrinį parką. Visi susirinkusieji dalyvavo akcijoje „Apkabink Pagėgius“ – dalyviai buvo fotografuojami iš paukščio skrydžio.

Artūras Skardžius su Pagėgių bendruomene praleido dar ilgą gražų vakarą aptardamas rūpimas problemas bei maloniai bendraudamas.