ARTŪRAS SKARDŽIUS PASVEIKINO DAUGIAVAIKES MOTINAS

DSCF3099”Esu labai turtinga…”, taip sakė dešimties vaikų motina Veronika Macijauskienė, gyvenanti Laučių kaime, Šilutės seniūnijoje, kai penktadienį sulaukė netikėtų svečių. Tądien Seimo narys Artūras Skardžius Motinos dienos proga aplankė keturias daugiavaikes motinas, kurias kartu pagerbė Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys verslininkas Algis Bekeris, Šilutės ir Juknaičių seniūnai Raimondas Steponkus, Alfredas Gaubys.

Veronika Macijauskienė nustebo, kai į kiemą įriedėjo du automobiliai. Nieko nežinojusi, nelaukusi. Tačiau kai Seimo narys Artūras Skardžius pasveikino su Motinos diena, įteikė asmeninį įrėmintą sveikinimą, Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus padovanojo didelį tortą, Algis Bekeris – gėlę ir dar dūmų jutiklį, kurį patarė pritvirtinti ant lubų, kad įspėtų apie gaisrą, moteris labai nustebo, pasišaukė iš trobos mažąsias pagalbininkes Rugilę su Robertą, kad visas dovanas paimtų, ir tarė: „Esu labai turtinga, labai, 10 vaikų, 19 anūkų, 5 proanūkiai“. Ji sukasi dar greitai ir troboje, ir po sodybą, nors pati prisipažino, kad metai artina solidų jubiliejų.

Erika Mikužienė irgi gyvena Laučių kaime, ji – 13-os vaikų motina, jau sulauksi 12 anūkų, 10 proanūkių. Padėkojusi už svečių dėmesį, sveikinimą, dovanas, ji pasidžiaugė, kad per Motinos dieną atvažiuosią ir jos vaikų.

Turi Laučiai 7 vaikų motiną Genę Kasnauskienę, šešių vaikų motiną Aldoną Butkienę. A. Skardžiaus sveikinimai buvo perduoti ir šioms garsioms bei labai gerbiamoms Laučių kaimo motinoms.

Seimo narys A. Skardžius aplankė ir darnią  Rūtos ir Vido Misių šeimą Naujininkų kaime, kurią pasiekti buvo sunku: po lietaus per lauką vedantis kelias su giliomis provėžomis buvo įveikiamas ne kiekvienam automobiliui. Tačiau seniūnas Alfredas Gaubys pagelbėjo visiems pasiekti namą, kuriame gyvena Rūta ir Vidas Misiai.

Rūta – namų šeimininkė, Vidas dirba žemės ūkio bendrovėje „Agronomija“. Šeimoje gimė 10 vaikų, Vilius ir Karina dar lanko Pašyšių mokyklą, Vilma mokosi Klaipėdoje, kiti jau gyvena savarankiškai. Šioje šeimoje užauginti ir du sesers vaikai.

Juknaičiuose gyvenanti Vidos ir Arvydo Meižių šeima turi 5 vaikus, iš jų sūnūs Arvydas, Edvinas ir dukrelė Beata gimė 2008 metų kovo 23 d. Trynukai yra Juknaičių pagrindinės mokyklos pirmokai. Sūnus Vygandas mokosi Šilutės pirmojoje gimnazijoje, Andrius – Šilutės turizmo ir verslo paslaugų mokykloje. Vasarį 40 metų jubiliejų atšventusi mama Vida – jaunatviška, žavi ir besišypsanti, dirba bendrovėje Šilutėje. Šeimos tėvas Vidas irgi įsidarbinęs bendrovėje Šilutėje.

Seimo nario A. Skardžiaus sveikinimas perduotas ir Viktorijai Stėgvilienei, šešių vaikų motinai, kuri, iširus šeimai, viena augina keturis mokyklinio amžiaus vaikus, du jau gyvena savarankiškai. Dukros Roberta ir Andželika mokosi Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje, Gintarė – Šilutės Žibų pradinėje, o Lukas – būsimasis pirmokas, tad mokyklai ruošiamas Juknaičiuose.

Tądien  Seimo narys A. Skardžius ne tik pagerbė daugiavaikes motinas, bet savo biure Šilutėje priiminėjo gyventojus. Kiekvieną kartą, kai į rajoną atvyksta A. Skardžius, būna iš anksto užsiregistravusių gyventojų: reikalai – įvairūs. Šįkart Seimo narys iš šilutiškės moters išgirdo pagyrimų už aktyvų darbą Seime, už įsigilinimą į energetikos reikalus, rūpinimąsi, kad per galimai neskaidrius sandorius nenukentėtų Lietuvos žmonės.

Po to A. Skardžių kalbino vietinės televizijos laidų kūrėjas Marijus Budraitis. Kiekvieną kartą vietos televizijos žurnalistas pateikia Seimo nariui vis kitokių klausimų apie Lietuvos politiką, aktualijas, domisi nuveiktais darbais.

Kartu su Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Sigitu Šepučiu, rajono Tarybos nariu A. Bekeriu, Šilutės seniūnu R. Steponkumi šįkart domėtasi ir Šilutės Vydūno sporto salės statyba. Pastatas kyla greitai, jau tampa panašus į stende šalia statybvietės esantį atvaizdą – tad A. Skardžius pasidžiaugė, kad, ko gero, rudenį jaunimas jau galės čia sportuoti, tik aplinka dar nebus galutinai sutvarkyta. Šios sporto salės Vydūno gimnazijos bendruomenė laukia dešimtmečius, tačiau tik tarpininkaujant A. Skardžiui, rajono vadovybė sugebėjo pasiekti, kad ši statyba prasidėtų ir vyktų.

Vakare A. Skardžius bendravo su Šilutės skyriaus socialdemokratais, aptarė svarbius Vyriausybės ir Seimo darbus, įstatymų pataisas, atsakė į klausimus.

Nuotraukos iš susitikimų: DSCF3088 DSCF3092 DSCF3109 DSCF3104 Interviu SilutesTV Vyduno sporto sale