Artūras Skardžius dalyvavo Šilutės miesto šventėje

Silutes miesto svente 2014-05-31Silutes m.2014-05-31Gegužės 31 dieną Seimo narys Artūras Skardžius dalyvavo Šilutės miesto šventėje, kuri šiemet pavadinta „Kodas –upė“.  Pamario krašte pramogų ir šventinio šurmulio šiemet sulaukta kaip niekada daug. Miestą iš paukščio skrydžio  pasveikino Šilutės aeroklubo ultra lengvieji orlaiviai, parke  rikiavosi senoviniai automobiliai, kuriuos susidomėję apžiūrinėjo smalsuoliai.  Šilutės muziejuje buvo atidaryta paroda „Jų aplinka ir apranga dvelkė grožiu“. Šioje parodoje pristatyta Rytų Prūsijos dvarų kultūra. Šventės dalyviai turėjo progą apžiūrėti Šilutės r. vaikų meno mokyklos Dailės skyriaus mokinių darbus.

Didžiausias šurmulys, kaip ir kiekvienais metais, vyko pagrindinėje Lietuvininkų gatvėje. Čia savo darbus demonstravo liaudies meistrai, tautodailininkai. Čia vyko šventės atidarymo ceremonija, kurioje susirinkusiuosius šiltai pasveikino Artūras Skardžius. „ Sveikinu šventės organizatorius ir visus šilutiškius –ištikimus savo miestui, jo bendruomenei.  Tai šventė visų, kurie čia gimė ir užaugo….Linkiu, kad niekada nepritrūktų laiko, jėgų ir ūpo rūpintis miesto gerove. Būkite laimingi, gyvendami čia“, -sakė Seimo narys.  Po gražių sveikinimų ir linkėjimų, iš visos Lietuvos susirinkę  kulinarinio paveldo gamintojai,  kvietė vaišintis įvairiausiais skanėstais.  Šventės metu galima buvo įsigyti įvairiausių prekių iš pačių gamintojų rankų.

Vydūno skverelyje Naisių dramos teatro aktoriai subūrė vaikus ir  tėvelius žaismingai muzikinei programai, visi norintys buvo kviečiami gimtadienio pusryčių į Žibų kaimo arbatinę.

Šventinis šurmulys tęsėsi Šyšos upėje – pastatyta instaliacija „Spalvota sakmė“. Pageidaujantieji galėjo sukurti skambantį spalvų linkėjimą. Palei upę vaikai nutapė rekordinio ilgio piešinį ant drobės –„Mūsų upė“.

Artūras Skardžius apsilankė Šilutės bendruomenių įkurtame „Bendruomenių uoste“, kur dalyvavo gerumo ir Vilties akcijoje, paaukojo lėšų Pagėgių savivaldybėje gyvenančio Martyno Girulio bioninei rankai įsigyti. Bendravo su vietos politikais, aktyviu Šilutės jaunimu.  Susitikime su Turizmo  paslaugų centro direktore  aptarė Pamario turizmo infrastruktūros klausimus, domėjosi Hugo Šojaus dvaro rekonstrukcijos eiga. Šojaus dvaro kiemelyje parlamentaras dalyvavo  Šilutės Šaulių priesaikos ceremonijoje.

Artūras Skardžius pasidžiaugė gerai organizuotu renginiu, padėkojo už gerą nuotaiką ir gražias akimirkas. „Tokios šventės jungia visus į  glaudžią ir neabejingą vienas kitam bendruomenę“, -sakė Seimo narys.