A. Skardžius dalyvavo dviračių žygyje „Savu dviračiu po Europą“

geguzes 11d. Su dviraciu po Europa-2669Gegužės 11 d., sekmadienį, Seimo narys Artūras Skardžius kartu su šaunia dviratininkų komanda  dalyvavo   jubiliejiniame dešimtajame Seimo dviračių žygyje „Savu dviračiu po Europą“. „Kur sportas ten ir gerai nusiteikę žmonės“, džiaugėsi A. Skardžius, todėl anot parlamentaro, kelionės maršrutą nuo Seimo rūmų iki Europos geografinio centro įveikti tikrai nebuvo sunku. Pirmą kartą toks žygis surengtas 2004m. Lietuvai stojant į ES.

Pasiekus kelionės tikslą, Europos geografiniame centre (Vilniaus r. Purnuškių k.) A. Skardžius dalyvavo narystės Europos Sąjungoje dešimtmečio šventėje. Čia renginio dalyvius pasveikino Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė ir Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.  Pirmojo mūsų šalies dešimtmečio Europos Sąjungoje sukakčiai pažymėti buvo sodinami ąžuoliukai, dalyvaujant užsienio valstybių ambasadoriams buvo pagerbtos ES šalių vėliavos.

Artūras Skardžius negailėjo gerų žodžių šventės organizatoriams. Jis sakė, kad šis renginys – ne tik ištvermės išbandymas, bet ir įsimintinas mūsų šalies jubiliejinis ES paminėjimas.

Gerą nuotaiką svečiams užtikrino krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendas. Apsilankiusieji gavo EGC lankytojo pažymėjimą, taip pat žygio dalyvių laukė įvairios pramogos – aitvarų dirbtuvės, žinių viktorina, visi norintys turėjo galimybę išsiųsti unikalų atviruką iš Europos centro savo draugams esantiems bet kurioje pasaulio šalyje.